Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło wczoraj i dało trochę do myślenia.
Pojechaliśmy do Mosznej, spędzić noc w zamku. btw polecam. Fajna okazja, bo i budynek fajny, bajkowy, fikuśny, duży i surowy. A po drugie noclegi (jak na nocleg w zamku w komnatach) dość tanio bo 50 zł na osobę wyszło.

W nocy zrobiliśmy sobie ognisko, troche zabawy ze światłem i gwiazdami. W końcu po 3 latach znów zobaczyłem świetlika (myślałem, że wyginęły). podszedł do nas też lis.
A następnego dnia tuż przed kręceniem filmiku na yt o zamku okazuje się... hurr durr dziecięce krzyki "ja, ja ja" aaaaaaaa

sie okazuje, że do zamku przybyło 40 małych #przedszkolebaza #podstawowkabaza by uczestniczyć w harrypotterowym zlocie. Dostali czarne kitle, miecze (!!!?) niektórzy kapelutki i jazda. Podzielili się na zespoły, jakiś gfyffindor coś tam jeszcze. Na korytarzach odkryliśmy potem punktacje w dziwnych dyscyplinach, w kaplicy Tielewincklerów jakieś ślady mieszania składników i rzucanych zaklęć. Przewodniczka opowiada, że ciągle jakieś miotły zniszczone znajdują, obok para japonczyków wniebowzięta fotografuje na potęgę.
Nagle jeden z #przedszkolebaza woła do drugiego z patykiem: "Zabiję Cię, patrzcie wszyscy jak go zabijam, zaraz Twoją duszę zje Voldermort"

i tak sobie potem myślę "fajne to w sumie czy niefajne" #wykopface

#harrypotter #zamki #larp #fotografia
Pobierz Pannoramix - Co się odwaliło wczoraj i dało trochę do myślenia.
Pojechaliśmy do Mosz...
źródło: comment_o5Kx9yn7qaBr5uYmAT5CTiaXNycgWxVG.jpg
  • 1