Wpis z mikrobloga

Macie do wyboru 3 dziewczyny:
1. Taka szara myszka, skromna a z wyglądu 5/10. Nawet spoko się z nią gada.
2. Bardzo mądra, wygląd 7/10. Typ księżniczki, trochę hipokrytka a do tego ma depresje. Bardzo wygadana, nie da dojść do słowa czasem.
3. Seksowna, 9/10 normalnie ale trochę pusto w głowie, sam musisz nakręcać rozmowę.
Którą byście wybrali ?
#ankieta
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty tak na serio? Nie wiem, jakie masz doświadczenia, ale zwykle to jest tak, że poznaje się drugą osobę, rozmawia z nią, poznaje poglądy życiowe, dzięki czemu wygląd przestaje mieć większe znaczenie... dochodzi też fizyczność. Po jakimś czasie, pewnie nie wiadomo kiedy


@NigdyNieJemNaCzczo: Ale już na pierwszy rzut oka (dosłownie pierwszy) wiem, czy "o, zajebisty facet", czy choćby nie wiem ile miał zalet, to mnie nie pociąga. I z drugiej
  • Odpowiedz
@dowski: Musisz się raz w życiu pomęczyć z księżniczką żeby później docenić charakter i nie patrzeć przez pryzmat 5/10. 22 lata - jeszcze zrozumiesz a tymczasem mniej agresji zielonko i usuń konto jak masz zamiar mieć takie podejście.
  • Odpowiedz
@Nivele: Naturalnie, wszyscy musimy dostosować się do Twojego sposobu widzenia, bo każde inne podejście jest błędne, męczenie się z księżniczkowatą zołzą jest warunkiem koniecznym do docenienia charakteru kobiety, a wygląd jest zupełnie nieważny. Mirku, nie wiem czy się śmiać, czy płakać, z twoich postów naprawdę zalatuje stuleją, a sam brzmisz jak zgorzkniały facet, który racjonalizuje fakt, że wpieprzył się w fatalny związek i próbuje usilnie przekonać siebie i wszystkich wokół,
  • Odpowiedz
@dowski: przylazłeś na ten portal wyładowywać frustrację? Piszesz że masz 22 lata a zachowujesz się jak absolwent podstawówki który się do gimnazjum nie dostał. Wyciąganie wniosków nie jest twoją najmocniejszą stroną.
  • Odpowiedz
2. Bardzo mądra, wygląd 7/10. Typ księżniczki, trochę hipokrytka a do tego ma depresje. Bardzo wygadana, nie da dojść do słowa czasem.


@peruun: lol. Druga odpada w przedbiegach i w ogóle nie powinieneś jej brać pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i szczerze wątpię, że jest mądra. Najwyżej sprawia takie wrażenie ;) Mądry człowiek raczej nie byłby hipokrytą ;)
  • Odpowiedz