Wpis z mikrobloga

@hqvkamil: kojarzyłem że ktoś tu biega w okolicach Koszalina ale nie mogłem przypomnieć sobie nicku. Poczekamy co powie. Już chciałem zamawiać przez sieć ale jakos boje sie zaryzykować.
@tomy86: ja co prawda nie biegam ale może spróbuj na rogu ul. Pileckiego z ul. Piłsudskiego - tam jest sklep sportowy, albo w Rekordzie na ul. Piłsudskiego 90. No i e "Emce" masz na górze jakiś sklep sportowy.
@taknie: właśnie jedyny sportowy jaki znalazłem to ten na rogu i chyba tam podjadę. W Forum czy Emce raczej nie będzie bo tam jest wszystko i nic tak na prawdę.

@tomy86: @taknie: @hqvkamil: Najbliżej Asics w większym wyborze jest w Decathlonie (Słupsk) - nie ma aktualnie ciekawych przecen. Potem Szczecin i RunExpert na Jagiellońskiej (w pakiecie video analiza i dobór butów) -- Polecam, chłopaki sami biegają i handlują tym -- bo się znają po prostu! Gdyby coś poszło nie tak... Kawałek dalej jest Kaskada i sklep Intersport (stamtąd mam swoje Asics) Gdy już dobrałem swoją parę, przeszedłem się jeszcze
@JokerLine: Dzięki. Ja bardziej bym chciał zobaczyć na żywo i ewentualnie w sklepie dobrać rozmiar a potem zamówic przez siec jeśłi róznica byłaby znacząca więc takie Forum z wysokimi cenami nie jest złe. Wydawało mi się że tam raczej trekkingowe rzeczy. Upatrzyłem chyba najbardziej popularne Asicsy 1170 więc jest szansa że tam będą.

Do Szczecina bym bardzo wolał z racji tego że w RunExpercie by dokładnie dobrali cos do mojej stopy
@tomy86: Bez umawiania się (chociaż formularz wypełniłem ale wcięło gdzieś w Internetach...) - w godz. otwarcia trafiłem do RunExperta, gdzie na wejściu powiedziałem, że biegam od trzech-czterech tygodni, co mnie boli i gdzie, po czym, ile kilometrów i że nie zanosi się abym chciał kiedyś ...przestać. Włączyli bieżnię, kamerki i kazali ...latać tak żebym nie spadł. Podkręcili tempo (biegłem życiówkę chyba pod koniec) i wyszło jak na dłoni jaki ze mnie