Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przemyslany_nick: Usunąłem cały wpis, bo dyskusja jest bez sensu, masz ogromny ból dupy i tyle, ja do wszystkiego podchodzę z dystansem, mirko to nie całe życie może to kiedyś ogarniesz. Z Twoimi argumentami chciałem nawet dyskutować ale jak wyjeżdżasz z tekstem "HEHE SUMARYCZNA BEKA Z CIEBIE" Bo ktoś nie spędza tu 24/7 i nie wie że ludzie się zbierają żeby #!$%@?ć wykop by usunąć spamerów. Odpowiem Ci tylko tak, przykro
  • Odpowiedz
@Adams_GA:
fajnie jak te oceny stawia mądra nauczycielka, a gorzej jak to robi tłum który miniuję cię za to tylko że jesteś na przykład kolorowy( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja tam nie zwracam w internecie uwagi na +-, bo często bywa na odwrót.
  • Odpowiedz
@polik95: tak Ciebie też dodałem na czarnolisto, tak robię z idiotami, nie byłeś wyjątkiem spamując mirko jakimiś gównopytaniami i za bycie fanboyem Legii @przemyslany_nick: tak jak wyżej, nie schlebiaj sobie, zawsze tak robię jak dodaję go na czarną że usuwam jego komentarze pod wpisami. Wykop dał mi taką możliwość, więc nie wiem czemu miałbym z niej nie korzystać.Ty masz ból dupy, bo uderzyłem w grupę użytkowników pajaców, których
  • Odpowiedz
@polik95: nie wiem, ale usunął wpis całkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ktoś nie spędza tu 24/7 i nie wie że ludzie się zbierają żeby #!$%@?ć wykop by usunąć spamerów.


@Adams_GA: no spoko, to w gorących było właśnie w kilku tematach o spamerach, te, z których wynika, że kogoś to faktycznie wkurza. A to już już wiesz, jak i to, że coraz więcej botów się pojawiło, o czym pisałeś w swoim prześmiewczym oświadczeniu :D jesteś skrupulatny, widzę ;) mi ten flood od początku przeszkadzał, ale nie zauważyłem, że są nowe. Widać też nie dobijam do 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale skoro skoro mówisz, że
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: czy ja gdziekolwiek pisałem że kogoś masakruję? Trochę kisnę z Ciebie, aż tak bardzo Cię zabolał ten wpis, że dodałeś kolejny tym razem wyśmiewający mnie, próbujący odwrócić po raz kolejny kota ogonem. To ja Tobie coś wytłumaczę, to że jakiś tam Rikzag i Ninetyeight sobie plusuje nic nie zmienia, wystarczy brać na to poprawkę. Skoro widzisz że wpis ma 2 plusy od nich to znaczy że jest gównowarty i
  • Odpowiedz
HURR DURR MYŚLAŁEM ŻE DODAŁEM WARTOŚCIOWY WPIS BO DOSTAŁEM 2 PLUSY I #!$%@?ŁO MI DZIENNĄ DAWKĘ ATENCJI POZA SKALĘ A TO TYLKO PLUSBOT. To jest dla mnie śmieszne i temu się sprzeciwiam. Coraz więcej tu gównianego contentu, żebroplusów,


@Adams_GA: Sprzeciwiasz się temu, by ludzie dawali plusy po zapoznaniu się z treścią zamiast na oślep botami? Nie wiem czy zauważyłeś, ale boty nie przeszkadzają w żebroplusach, bo tego jak i pojedynczych śmiesznych obrazków, i innych takich pełno. Na tym ucierpią tylko ludzie, którzy dodają i szukają treści wartościowych, nad którymi trzeba posiedzieć, poczytać itd., a które momentalnie zostaną zasypane losywymi plusami.

Nie wiem jak Ty, ale ja czasami lubię wejść w gorące dyskusje, żeby obcykać co się tu dzieje, albo poscrollować mirko i zobaczyć czy coś się rzuca, bo generalnie nie mam siły i ochoty nawet, żeby czytać całe mirko zwłaszcza, że ktoś oglądał te wpisy przede mną i mógł zostawić plusika, jeśli się mu spodobało. A jak wpis ma więcej plusów od losowych ludzi, to znaczy że wielu losowych ludzi sprawdziło ten wpis, żebym ja nie musiał i mogę od razu sam się zapoznać. Nawet jeden zielony plusik rzucał się w oczy w gąszczu szarych zer. A teraz boty zasypują wszystko i wszystko jest zaspamowane, że zanim dojdą prawdziwe plusy, to już ich nie zauważysz.
  • Odpowiedz