Wpis z mikrobloga

@labla: skąd ja to znam. Zabrałem PS4 zamiast GTX970. Teraz PS4 leży i się kurzy, a GTX970 i tak mam. Czekam na spadek cen Bloodborne (chodziły po 130, teraz zdrożały a po 130 chodzą jakieś wersje pokazowe). Czekam jeszcze na:
- Uncharted 4,
- NBA/FIFA może, zależy czym się będą wersje różnić (oprócz ceny). Mam 55" pod PC i PS4 podpięte + puffa więc mi to obojętne ;)
- God of
Masterczulki - @labla: skąd ja to znam. Zabrałem PS4 zamiast GTX970. Teraz PS4 leży i...
@Masterczulki: ja studia całe przeżyłem na graniu na laptopie, a że stał się słaby to kupiłem ps4, żeby w końcu nowe ograć. No i lapek mi się rozwalił więc uznałem, że bez kompa to #!$%@? życie i kupiłem #pcmasterrace z gtx980. Teraz tylko słucham śpiewających cewek przy ultra 1080p 144 fps a ps4 się kurzy. Ale tak jak ty chyba ją będę trzymał dla TLOU 2, Uncharted, itp. itd.
@labla: ja to sie zastanawiam czy kupic #pcmasterrace czy ps4. Kijowo z ps4, ze gry drogie i gier brak, online za piniondze, chociaz nie gram to przydalo by sie te ps+ i gierki, ale jak na razie widze same #!$%@? indyki ( ͡° ʖ̯ ͡°)