Wpis z mikrobloga

Mireczki co robić!?

1. Kupiłem z różowym paskiem mieszkanie na kredyt.
2. W międzyczasie sprzedałem PS3 i kupiłem okazyjnie nową konsole PS4.
3. Remont prawie skończony, już mieszkamy w nowym mieszkaniu. Konsola leży w pudełku, a w pobliskim sklepie jest Wiedźmin 3.
4. Różowy pasek naciska abym sprzedał konsole, bo kasa potrzebna na pierdoły dekoracyjne.

Co robić?
  • 74
  • Odpowiedz
@pawel86: kup Xboxa, zmień fure, kup sobie nowe gadżety, zmień różowego ale za nic w świecie nie sprzedawaj swojej konsoli. To jest równoznaczne z kastracja. Niech se pierścionek zaręczynowy sprzeda jak chce dekoracje
  • Odpowiedz
@pawel86: skoro masz w tym miejscu problem to jest problem :) I nie mam tu na mysli czy zotawic konsole i kupic wiedzmina czy ja sprzedac , sytuacja patowa ,oba wyjscia ucierpisz wiec doporowadzenie do tego bylo bledem gdzies tam i teraz pytanie tu o pomoc to juz plakanie nad rozlanym po szkodzie polakiem ;)
  • Odpowiedz
@pawel86: Spakuj 80% jej butów, wyceń i sprzedaj. Powinno starczyć na dekoracje. Jak nie to dorzuć kilka sukienek, bluzek, ewentualnie potnij je wszystkie w #!$%@?, poprzyklejaj poxipolem w różnych częściach domu i będzie udekorowane mieszkanko :) lekka expresja ale cóż. Konsola zostanie u Ciebie :)
  • Odpowiedz
@pawel86: Masz też drugą opcję. Pod jej nieobecność rozkręć konsolę, odlutuj kabel zasilający w niewrażliwym miejscu, zapakuj z powrotem do pudełka. Kiedy przyjdzie czas powrotu do tematu sprzedaży łaskawym głosem powiedz: Ok, daj mi chociaż raz zagrać. Ona powinna się zgodzić i gdy tylko podłączysz do tv a ona się oddali wydaj z siebie na całe mieszkanie soczyste "kurrrrwa nieee działa!!!!". Jak sprzedasz coś zepsutego? A jak już udekoruje mieszkanie to
  • Odpowiedz
@paszko_M: Jest to płyta AMICA PI6512TF. Sprawuje się na razie bardzo dobrze.
Pola można łączyć, slider jest wygodny w użytkowaniu, płyta ładnie wygląda bo ma fazowane ranty.
Mogłaby być trochę bardziej ciach, ale źle nie jest. Stosunek cena do jakości jak najbardziej na plus.

86 to rok urodzenia. Dlaczego pytasz?
  • Odpowiedz
@pawel86:

Dzięki za info. Też szukam fazowanej. Muszę już jakąś zamówić, bo w przyszłym tygodniu montują mi blat i chciałbym móc sobie coś od razu ugotować :)

Pytam, bo:
- też mam na imię Paweł,
- też rocznik 86
- też urządzam mieszkanie
- mam ps4
- narzeczona mi truje głowę w sprawie dekoracji i różnych pierdół domowych

;)
  • Odpowiedz