Wpis z mikrobloga

@brick: jakiś czas temu był ból dupy femnistek, że są równe zasady przy testach sprawnościowych do policji.
Ciekawostka 2: do wojska, straży granicznej etc. z kolei kobiety mają KOSMICZNIE łatwiejsze testy sprawnościowe.
Test do policji tak naprawdę premiuje tylko jedną cechę - wzrost. I dlatego jest idiotyczny.
@bandyta: przy brzuszkach też, bo jak masz koło 185cm wzrostu to nawet się ruszać nie musisz zzanadto, bo wystarczy rękami machać. I przy rzutach piłką - wyższy ma sporo łatwiej, bo rzuca z większej wysokości + długie łapy.
Naprawdę sam na to nie wpadłeś, wystarczyło pomyśleć...
Wiem o tych testach całkiem dużo. Rozmowa kwalifikacyjna to banał. Trzeba odpowiadać krótko i jasno. Jak masz coś w głowie, to po multiselekcie nie masz
@Pantokrator: o tych dwóch tez pomyślałem, ale nie uważam by to miało aż taki duży wpływ :P faktem jest ze mając 191 cm wzrostu nie musiałem sie przykładać do rzutów i brzuszków.
Jestem już po multiselekcie więc tak jak mówisz rozmowa kwalifikacyjna powinna przejść łatwo. Te psychotesty końcowe wydają sie być śmieszne, ale to właśnie tam można jeszcze sprawdzić inteligencje. Rzeczy do poprzednich testów można sie wyuczyć a tu na PZP
@bandyta: tajemnica :) będziesz miał na końcu trochę banalnych zadań jak z testu na IQ, zabawe z wyszukiwaniem liczb na kartce na czas. Ale to serio są proste rzeczy i totalnie nie ma się czym przejmować.