Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał wiedzieć - wbiłem w końcu ten #!$%@? 3 level XD
Siedziałem w sumie od wczoraj koło 16 do 4 w nocy z przerwami. I dziś rano dokatowałem te gówno, arms race i innych trybów chyba nie tknę przez pół roku xD
Najpierw chwilę na casualu, potem przeszedłem na DM, jak się skończył bonus to kminiłem co dalej, na casualu chyba bym raka dłużej dostał, popatrzyłem na multipler i arms race wydawał się legitny - i na tym właśnie dokatowałem już te XP.
11h wg steama mi to zajęło,
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=478737432
pic rel
Dzięki za pomoc @NiPGaming i @k_EZ.
#csgo
  • 15
  • Odpowiedz
@Cin: najgorsze w Demolition i w Casualu jest to że tam runda potrafi długo trwać - jakieś #!$%@? bęcwały staną na respie i kampią, szukają się po całej mapie itp. No i ten tryb imo to nieporozumienie ale co kto lubi. Arms race jest w sam raz IMO :P Mapa trwa koło 5ciu/6ciu minut - w ten czas dostajesz koło 65/70 expa.
  • Odpowiedz
@xadereq: przerabialem temat dwa tygodnie temu. Póki bonus jest to wydaje się spoko. Potem to strasznie wolno leci. I nic nie #!$%@? w wyścigu zbrojeń jak to, gdy masz już ten złoty nóż i ktoś inny zgarnie ostatniego killa. Teraz czeka Cię następna katorga. Czyli 10 wygranych turniejowek z przerwami 20 godzinnymi po dwóch wygranych :-D
  • Odpowiedz
@xadereq: jeśli tak to współczuje ;(
Znajomy mi dał swoje konto z silverem 2 ale już nie aktywnym. Nie chce mi się wbijać tego 3 lvl.
Dałbyś znać czy musisz te turniejówki grać z przerwami?
  • Odpowiedz
@xadereq: Ja mam drugie konto level 15 bo na mmach to leci jakieś 15x więcej expa xD Na pierwszym koncie natomiast mam 1 level i nie wyobrażam sobie wbić 3, niech to #!$%@? tym bardziej ze to główne konto i nie mogę tam grać mixow xD Grałem z 2h i może pół levela wlecialo wiec #!$%@? to, gry na casual są nudne w chuy
  • Odpowiedz