Wpis z mikrobloga

Serce rośnie, gdy jako osoba wkładająca trud widzi takie rzeczy.

Bety przynoszą zysk, ludzie się cieszą, niewychowane szczyle chcą kopiować twoje analizy na mirko a Ty siedzisz z zimnym cydrem w łapie i patrzysz jak jakiś analizator z dupy - @CatjunB leci cały czas na farcie #pdk

Życie jest piękne mirasy.

P.S Użytkownik @CatjunB was oszukuje, on nie ma żadnej licencji na dawanie typów, nie słuchajcie to, to jest Iluzjonista jaszczuroludź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgolounge #lewackiebety #freergeg #csgo #catjunbcontent #bukmacherka #spamtagami #betujzcatjunemb
z.....k - Serce rośnie, gdy jako osoba wkładająca trud widzi takie rzeczy.

Bety pr...

źródło: comment_bBAMA1rnxAnl0o9tPAhnExMpBRi8Gjud.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaPPe: good luck mordo
@Onifai: Tez sobie ufam.
@CatjunB: Absolutnie nic, poza tym że lecisz jak c9 na farcie. Ty mały skandalisto Ty, myślisz że nie wiem co robiłeś przez ostatni weekend na mirko? Tak tanio napędzasz sobie atencje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: Tak tak lece na farcie, bo Tylko ty jesteś najwspanialszy i wszystko wiesz <3 Nie martw się, głupi nie jestem i potrafię też w to :) A Ty jak widze masz trochę ból dupki w tym momencie, że ktoś może też robić twoja robotę za darmo i jakos działa ;)
  • Odpowiedz
@CatjunB: Nie, po prostu śmieszkuje mordeczko, nie mam nic do Ciebie, ale sensacje i skandale to Ty się naucz robić, bo sposób na debila to każdy umie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ból dupy? Od 6 miesięcy przeżywam najlepszy okres w moim życiu jak #!$%@? #freebird także nigga pls
  • Odpowiedz
no to całkiem konkretne, a jak z ryzykiem, duże stawki, czy małe a często? ja się bawię od kilku lat w nożną, powoli sensowne pieniądze z tego wychodzą:)
  • Odpowiedz