Wpis z mikrobloga

#tyleprzegracczytylewygrac #kiciochpyta Ostatnio mam spięcie z gościem z treningu. Nic do niego nie mam i cały czas do mnie ma jakieś wonty. Zaczęło się od tego, że rzucił kiedyś we mnie jakimś żartobliwym komentarzem co zripostowałem ( i tak cały czas ) Mamy zupełnie inne pojmowanie świata. Mówi, że się wywyższam ( nie wiem czym ) za bardzo cwaniakuje ( przyznaje - mam charakter gościa który na droczenie się odpowiada tym samym ) nie traktuje innych równo. Nie wiem o co mu chodzi. Przyznaje jestem często arogancki, bezczelny często uparty, nie daje sobie w kaszę dmuchać ale tylko w sytuacjach gdy ktoś mnie pierwszy zdenerwuje. W sumie to mogę go olać ale nie lubię się kłócić z ludźmi zbytnio. Zmienić nastawienie do niego czy mieć głęboko w poważaniu jego zdanie ?
  • 19
@Cybe: lepszego trenera ? racja - jest już w podeszłym wieku, ma problemy ze zdrowiem ale puchary w czasach jego świetności ( ojciec mi opowiadał, że był mistrzem na szczeblu europejskim ) świadczy że jest doświadczony - co do uczenia ''pokory'' nie jestem jakiś wielce bardzo doświadczony ale nie jestem też już totalnym początkującym ( a źle są postrzegani tylko ci, którzy w ogóle się nie nadają do sportu ) spięcie