Wpis z mikrobloga

#emigracja ciąg dalszy. Wróciłem z wakacji z Rumunii. Podjąłem decyzje zbieram jak najwiecej kasy i na swieta wracam na stałe do polski. Maksimum mam do wydania 50F tygodniowo. Pracuje jako kucharz, więc podczas dnia pracującego nie wydaje ani grosza, bo dużo jem ^ ^ #cebuladeals
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KredaFreda: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
  • Odpowiedz
@KredaFreda: Twój wpis jest do dupy. Stosuj się do kilku naprawdę prostych zasad, które zrozumiałby nawet widelec z zespołem downa. Tag #cebuladeals służy TYLKO do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania #!$%@? pytań o interpretację twojego wyniku ciążowego, opisywania swoich historii erotycznych z karłami na osłach czy wrzucania śmiesznych zdjęć własnych żylaków odbytu.

Śmieszne fotki, opowieści z mokrych snów? Tag
  • Odpowiedz
  • 0
@szancik:
@calaprawdaprostowoczy:
koncepcja tagow na wykopie jest totalnie #!$%@?, niejednokrotnie tagi stworzone w konkretnym celu zostaja przejete przez nieswiadomych niczego mirkow, piszacych o czyms innym i nie ma nawet jak tego kontrolowac. reddit ze swoimi subredditami jest o wiele lepszym rozwiazaniem
  • Odpowiedz
@leszek_SK: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
  • Odpowiedz