Wpis z mikrobloga

@geomag42: ale to jest inny filmik, niż ten do którego link podajesz!!!

Ocenianie filmików na podstawie zdjęcia miniaturki, beka bo ocenianie bez oglądania. W ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erbo: Sam się wygłupiłeś, procent wyborców spada regularnie od zdjęcia obowiązku, a wycofanie jowów spowodowało wzrost wbrew ogólnej tendencji, gdybyś zamienił miejscami jowy i proporcjonalne to też byłby spadek, możliwe że nawet większy w momencie wprowadzenia jowów.
@franekfm: A to przepraszam, radzę jednak nie wierzyć ślepo w materiały z tego źródła bez sprawdzenia danych.
@geomag42: magiczny to jest wpis anonimowego wykopka. W filmiku ludzie się przedstawiają z imienia i nazwiska i mam możliwość ich weryfikacji. A kim jest jakiś anominowy wykopek? Boi się o swoją opinię?
Wiarygodny tak bardzo, bardzo. Co, wstydzi się przedstawić?
@geomag42: już nie mówiąc o tym że spadek frekwencji z JOWach to tylko 4,9 pp, a w proporcjonalnej ponad 8pp !!!
ordynacja proporcjonalna wręcz pogłębiła spadek frekwencji.
@erbo: A nie łączysz faktu braku obowiązku głosowania i kolejnych głosujących pokoleń?
@franekfm: Po co Ci jego dane skoro sam możesz dotrzeć do tych danych i je porównać z filmem? W hasła wyborcze też wierzysz bo politycy podpisują się imieniem i nazwiskiem?
@franekfm: ja cię błagam, jak już musisz prowadzić agitację pro-jow to chociaż opieraj się na względnie wiarygodnych źródłach. Kolesie z Warszawskiego Oddziału JOW, a już w szczególności ten typ: http://s7.postimg.org/4tbaifnzf/gdfgsdf.jpg tak się ośmieszył bredzeniem na temat wyborów we Włoszech, o których jak udowodniłem ma w najlepszym razie mgliste pojęcie, że powoływanie się na jego opinie nie przystoi inteligentnemu człowiekowi. ;)
I nie, nie wyciągam wniosków jak to ładnie określiłeś "z dupy",
te dane są sfałszowane/zmanipulowane.


@franekfm:

Powiedz mi jeszcze tylko skąd Chavez i ta cała jego pocieszna grupka "ekspertów" ma dane, że STV jest ordynacją większościową? xD
i razem poszukajcie, które wybory we Włoszech miały frekwencję 50%? xD


@xvovx: a czemu nie 44% albo -173% ? xD
Samozaorałeś się na własnych danych we własnym wpisie i ośmieszasz się dalej.

Sam pokazałeś że rezygnacja z JOWów w IT, tylko pogłębiła spadek frekwencji.