Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję nowego smartfona. Moje wymagania: Dual-sim (koniecznie! potrzebuję do pracy), przyzwoity aparat (na poziomie co najmniej Lumii 920), dobrze trzymająca bateria (dzień intensywnego użytkowania musi wytrzymać), jakiś ładny, ajfonowaty design. Ekran co najmniej 5 cali, no ale ewentualnie na 4,5 też pójdę. Cena: do 700zł.

#telchina #aliexpress #chinskiecuda #telefony #gsm no i trochę #cebuladeals bo cena nieduża.
  • 25
@Groteskowy: Wszystko co opisales to idealnie meizu m1 note. Zajebista bateria (dzieki ekranowi IGZO miazdzy konkurencje), aparat znakomity (lepszy od IMX210 bodajze i inych aaparatow od SOny, mam lumie 920 i jakosc zdjec jest nieco gorsza w meizu), bardzo przyjemny Flyme OS a design musi sie podobac, bo jest ladny :) Nic innego tylko brac i cieszyc sie :)
@Groteskowy: Tak jak napisał @Pirzu tylko Meizu M1 Note. U mnie osobiście bateria ostatnim czasem juz nie trzyma tak świetnie bo na początku to dalej lepiej niż mój stary SGN2 gdzie podobno była taka dobra bateria jak na tamte czasy ;)
@nexpo: No właśnie w Lenovo niestety kuleje mocno optyka aparatów :) Na chwilę obecną jednym z faworytów jest zbierający znakomite recenzje Elephone P7000, a będący zarazem częstym goście flashdealów :)