Wpis z mikrobloga

Mirki, znalazłem się niefortunnej sytuacji i zastanawiam się czy można się z tego jakoś wykaraskać.

Na początku roku (2 stycznia) po małej batalii ze strażą miejską otrzymałem wyrok nakazowy za popełnienie wykroczenia niewskazania osoby kierującej (obowiązek ten na mnie nie leżał, ale to nie jest istotne dla tego wpisu).

Wraz z wyrokiem otrzymałem następującą informację: "Wezwanie do zapłaty wraz z numerem konta ukaranemu zostanie przesłane w przypadku uprawomocnienia się orzeczenia i wykonaniu sprawy"... Dni mijały, a ja nic nie dostałem... po jakimś czasie o sprawie kompletnie zapomniałem. Teraz dowiedziałem się od domowników, że ściga mnie lokalny komornik i do zapłaty poza zasądzoną kwotą 230 zł komornik chce dorzucić swoją działkę.

Co można z tym fantem zrobić? Ja chce to zapłacić, ale nie wiedziałem jak i komu.

#komornik #prawo #kiciochpyta #komornikstory
  • 3
@biczek: powinny, po wielu telefonach w różne miejsca dowiedziałem się ostatecznie, że według firmy Inpost dostałem 2 awiza na tę przesyłkę, a nie dostałem żadnego. Moje słowo kontra ich, sprawa nie do wygrania.