Wpis z mikrobloga

@reaper6161: Mam taki, i wydaje mi się, że jeśli komuś zależy na dobry aparacie to raczej odpada. A poza tym to telefon nie sprawia żadnych problemów. Trochę mało pamięci, więc karta pamięci raczej obowiązkowa.
  • Odpowiedz
@reaper6161: ja bym próbował wyrwać lg spirit (lub inny lg bo nie pamiętam wszystkich budżetowców które wypuszczają). Tylko uważaj żeby miał minimum 8gb wbudowanej pamięci bo będzie miała problem zainstalować cokolwiek ze sklepu. Lg Leon jeszcze zobacz jeszcze ile ma wbudowanej.
  • Odpowiedz
@reaper6161: ojciec ma taki i nie narzeka. aparat rzeczywiscie nie najlepszy, no i tylna klapka nie siedzi zbyt stabilnie, wiec jakis 'kejs' by sie przydal.
  • Odpowiedz
@sunny-d: Dziekuje za opinie Mireczku, jedyne co mnie martwi w tym telefonie to brak autofocusa...
@Felu Niestety, to także jest na razie taki noname, tak jak chińczyki. Ale dzięki za sugestie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reaper6161: Wiadomo ze nie poszalajesz na tym telefonie ale jak widzialem zdjecia w swietle dziennym to jak na ogladanie w telefonie to bylo spoko. W ciemnosci zdjec nie porobisz wiadomo
  • Odpowiedz