Wpis z mikrobloga

@Firenz: Oczywiście. Od pierwszego publicznego buildu. Kręci mnie oczekiwanie na kolejne aktualizacje i patrzenie na to jak funkcje się zmieniają, a sam system to dalej Windows 7, mogą nowe funkcje nie działać, być niestabilne, ale wszystko stare dalej jest stare i raczej tego nie popsują :P
@joookub: ja to zainstalowałem na vmwarze, żeby aktywować insidera, ale nie odważyłbym się zainstalować tego jako głównego OSa zwłaszcza, że mały miękki sobie rezerwuje prawo do podglądania wszystkiego co robisz kiedy chce. Już sam nagłówek EULA mnie zniszczył na wstępie jak przeczytałem, że jeśli mieszkam w Stanach to zrzekam się drogi sądowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, jest też jeszcze to. Wczoraj mi się zapętlił na 6
Firenz - @joookub: ja to zainstalowałem na vmwarze, żeby aktywować insidera, ale nie ...

źródło: comment_AlC2Fe9B9hFUNgPsGrYSXUdRSN2RTCwx.jpg

Pobierz
@Firenz: Miałem takie coś na W7 7600 (czyli już RTM, skończona wersja) zanim W7 zjawił się w pudełkach, była jedna taka poroniona aktualizacja która szłaaa, szłaaa, a potem ją wywalało i restart, po restarcie szłaaa, szłaaa, a potem ją wywalało i restart, dopiero koło piątego razu pokazało się "cofanie aktualizacji" i trwało to cofanie jakąś godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorsze że potem chciała się zainstalować jeszcze
@joookub: no właśnie, na w10 nie będzie można wyłączyć windows update, przynajmniej mały miękki tak mówi. A drugi poważny zarzut to to, że muszę się zalogować do tego ich panoptykonu bo inaczej połowa systemu zablokowana. Więc zrobiłem to konto i w nazwisku wstawiłem customową spację (: Oprócz tych dwóch to na razie jest fajny.