Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi. Nie mogę rozgryźć Ozona Spearmint. Co prawda jestem początkującym snuffiarzem, ale Ozona sprawia, że mam mieszane uczucia. Raz mi pasuje jako delikatna miętowa tabaka a przy innym pociągnięciu uważam, że jest za słaba. Porównuję ją co prawda trochę do Red Bulla, który mocno mną rzuca ale jest przepełniony mentolem.
Jakie Wy macie opinie na temat Ozony Spearmint?
#tabaka
  • 9
@Zarov: #!$%@? ja przy kazdej okazji, czy to za kierownica zeby usunac zmeczenie, czy tez wieczorami do piwka, czego z innymi tabakami zazwyczaj nie robie, bo uzywam okreslonych smakow do konkretnych por dnia/nastrojow czy cos, czaisz. byla domyslnym wyborem gdy nie mialem pomyslu na to co wchlonac w klame ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zarov: jak wyzej L260 - idzie upolowac na allegro, cos z rodziny WoS, ale latwo sie naciac, bo niektore aromaty sa niejadalne, przynajmniej dla mnie ( unikaj rumowych ). honey menthol to jedna z najfajniejszych pozycji od nich, takie 70/30 mieta/miod, ewentualnie allegrowa tabaka od mistrza 'wesoła' o smaku śmietankowym - niszczy system, najlepsze co jadlem, zero aromatow mietowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)