Wpis z mikrobloga

1. odcinek Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai - 25-minutowa jazda bez trzymanki z przeginającymi żartami o seksie. Z mocnym zakończeniem na koniec (te porównania ^^').

Akcja anime dzieje się w dalekiej przyszłości, niczym z uniwersum filmu "Człowiek demolka". Japonia jest teraz państwem, w którym wprowadzono zakaz posiadania erotycznych treści czy prowadzenia wulgarnych rozmów o seksie. W ten sposób kraj ten stał się wysoko "umoralniony" (podejrzewam też, że rozwiązano także problem ujemnego przyrostu naturalnego ;).

Historia rozgrywa się konktrenie w szkole, będącej symbolem tych praw. Pełna prawiczków i dziewic, którzy nie mają pojęcia o "tych sprawach". Żyliby oni dalej szczęśliwi, jednak na horyzoncie pojawia się "zagrożenie" - zamaskowana terrorystka, która próbuje mącić w umysłach bezbronnych młodych ludzi. Jej kolejną ofiarą jest główny bohater - nowy w placówce, który niestety znalazł się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze...

Polecam tą serie wszystkim, którzy nie mieli " Do życia w rodzinie". Dowiecie się wielu ciekawych informacji np.
http://i.imgur.com/fCxEmwkl.jpg

Ja bawiłem się dobrze przez te pedagogiczne prawie pół godziny ^^'

Opening (w pierwszym odcinku - ending)

#anime #shimonetatoiugainengasonzaishinaitaikutsunasekai #shimoseka #manga #animenowysezon #animeending
80sLove - 1. odcinek Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai - 25-m...
  • 8
  • Odpowiedz
@McGravier:
To zależy jak na to patrzeć - light novel na podstawie, którego powstało to anime jest starsze od książkowej wersji Tsukimonogatari (jeśli tam żart w ogóle jest) ;)

I nie wiem, ale najwyraźniej coś w tym musi byc ^^'
  • Odpowiedz