Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy za przegraną ze zdobytym medalem otrzymuje się równoważną ilość doświadczenia jak w przypadku wygranej z tym samym medalem, czy jednak z jakimś współczynnikiem obniżającym za przegranie? Zagrałem wczoraj jakąś średnią bitwę, ale zastanowił mnie wynik a nie znajduję odpowiedniego wyjaśnienia w guglu.

A swoją drogą to w czasie przerwy od wota zagrałem sobie w kilka gier mmo (lol, cs go, dota etc.) i nawet nie wiecie jak przyjemnie się u "nas" gra ( ) Nie ma ruskich drących się do mikrofonu, nie ma nieruskich siedmiolatków drących się do mikrofonu, cała drużyna nie wyzwie cię od idiotów i nie wyrzuci z bitwy bo np. nie znasz mapy i lamisz jak każdy newbie.

No i znów wrócił mi apetyt na czołgi... przeklęty Wargaming ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
queerlord - Wiecie może czy za przegraną ze zdobytym medalem otrzymuje się równoważną...

źródło: comment_Bk3nM29D1ClIWDdaHYDr1e2i93QK0JCn.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Wiecie może czy za przegraną ze zdobytym medalem otrzymuje się równoważną ilość doświadczenia jak w przypadku wygranej z tym samym medalem


@queerlord: jak przegrasz z medalionem, to wyrównuje expa tak jakbyś wygrał

ale nie liczą się gównomedale typu trafiłeś w czołg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@queerlord: Dostaje się tyle samo, oczywiście zazwyczaj i tak dostajesz mniej niż jakby twoja drużyna wygrała, bo są bonusy za ilość zadanego dmg przez drużynę, zniszczone czołgi itp.
Krótko mówiąc gdybyś wygrał tą bitwę to dostałbyś więcej niż 1190
  • Odpowiedz