Wpis z mikrobloga

@Hulk: Normalny, normalni ludzie tam pracują i jak nie jesteś tak jak pisałem kompletnym debilem to zdasz za drugim na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie z wawy to tu standard w widziałem nawet z krakowa,gdańska no z całej Polski
Myślę że dzięki temu że nie są dojęcie jak reszta trzepią większą kasę legalnie, bo mają większą frekwencję. Znajdziesz zapewne w necie artykuły na temat worda w
@piotres: Za pierwszym stres mnie zjadł i nie wyjechałem z placu - wzniesienie, za drugim pachołek na łuku xD, za trzecim coś na mieście, wjechałem na skrzyżowanie jak już było żółte i od razu przerwał egzamin, za czwartym zwlekałem z wjazdem na rondo i podjąłem zbyt pochopna dezycje - to znaczy wymusiłem pierszeństwo, za piątym koleś już od początku chciał mnie oblać bo po uliczkach ciągał mnie i na jednokierunkowej do
@Hulk: Jak na egzaminie udawało ci się wyjechać na miasto, a na jazdach nikogo nie zabiłeś to znaczy, że jakiś tam potencjał masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbuj śmiało nawet 15 razy, a jak dalej nie zdasz, to wtedy możesz się zacząć zastanawiać nad odpuszczaniem.