Wpis z mikrobloga

Witam was!
Albo Inaczej...
Hello everybody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przepraszam za ta zwloke szczegolnie @TTymek bo mialem napisac jak juz wyladuje na nowym kontynencie i pewnie biedak martwi sie,ze mnie ISIS zeszczelilo !

Wiec jestem juz w Amurice i musze powiedziec,ze internet nie klamal! Grubasow jak mrowkow !
Poza tym mam tyrke w hotelu z 1766r, zwie sie Omni resort homestead


Pracuje po 8h dziennie na stawce 8,5 dolcza na godzine i po 40h przepracowanych godzin tygodniowo mam stawke zwiekszona o 50%.Wiec jak na Polaczka przystalo lapie nadgodziny jak #!$%@? !
Pracuje na backstage'u w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wszystko robia maszyny.
Goraco jest jak,w piekle ale wszedzie jest klima.. serio oni sa #!$%@? na tym punkcie...na zewnatrz milion stopni a w samochodzie musze zakladac kurtke i kaptur.
Duzo atrakcji jest na terenie,hotelu dostepnych dla pracownikow np: lucznictwo,golf,mini golf,tenis,beniz itp.
Pije z czarnymi ludzmi kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pale ich smieszne papierosy #pdk
Na dniach wymysle jakis tag bo z tego co pamietam pare osob bylo zainteresowanych moimi relacjami.
Trzymajcie sie cieplutko mirasy !( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrozujzwykopem #walacje #usa #amurica

KFC w ameryce ssie motzno ! chyba im tu nie wyszlo i #!$%@? do europy!
jedyna dostepna kanapka!
Pobierz Ryyuk - Witam was!
Albo Inaczej...
Hello everybody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przepraszam za ta zwlo...
źródło: comment_kren51TjY6yrwB1KPJvihnaXQGJNnkxH.jpg
  • 9
@TTymek: Znosna,znosna :D zaraz,Ci zrobie focie mojej kuchni bo dzis nie ma nikogo i siedze caly dzien i gram w heroes 2 na telefonie :) a godzinki leca( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pierwszego dnia bylem ja i 4ech jamajczykow... bylem jedyny bialy, wiec mozna powiedziec,ze #!$%@? jak murzyn xd heheszki.
Ludzie bardzo wporzadku, ale trzeba czasem przycisnac menagerow o zmiane zmiany,dnia wolnego itp. Jutro zrobie wpis 5 rzeczy