Wpis z mikrobloga

@szokrok: dzięki, mam profil zaufany to nie bedzie problemu. A orientujesz się może jak z wymianą dowodu, bo coś wyczytałem na intermetach, że od 1.03.2015 nie trzeba wymieniać dowodu przy zmianie adresu, bo w nowych dowodach adresu juz nie ma, prawda to?
@forestpompka: Fakt, że na nowych dowodach nie ma już adresu, bo taki dowód właśnie mam. Ale czy nie trzeba wymieniać starego na nowy przy zmianie adresu? - Tego nie jestem pewny, choć na logikę ma to sens. Ja wymieniałem z powodu końca daty ważności. Może najlepiej będzie jak zadzwonisz do swojego Urzędu.

Natomiast jestem pewny, że nie złożysz wniosku przez neta oraz tego, że możesz złożyć wniosek o dowód w dowolnym
@forestpompka: Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą wszelkie zmiany dotyczące zarówno adresu zamieszkania, zameldowania, głównego miejsca prowadzenia działalności zgłaszamy na wniosku CEIDG-1. W sytuacji gdy zmienia się adres zamieszkania przedsiębiorcy należy również poinformować o tym fakcie ZUS składając druk ZUS ZUA ( gdy zmienił się oddział NFZ to to należy złożyć wyrejestrowanie z dotychczasowymi danymi na druku ZUS ZWUA i zgłoszenie z nowym adresowe na ZUS ZUA.). Nie ma potrzeby, natomiast informować