Wpis z mikrobloga

@marahin: Jeśli udaje Ci się w dwa tygodnie wyczyścić jakiś nowy rajd na mythicu, to szacun. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszej gildii na świecie zajmuje to nie mniej, niż trzy tygodnie, a klepią te rajdy do porzygu po kilkanaście godzin dziennie, byle być przed resztą. Innym zajmuje to miesiące, a wciąż mówimy o grupach z topu. Dla przeciętnych samo wyczyszczenie rajdu na normalu/heroicu to kwestia miesięcy. LFR
@Pedro7: wyczyszczenie na Mythicu na pewno nie - chodzi mi o to, że po przejściu rajdu / dunga na NM / HC wiele nowych rzeczy już nie uświadczysz, ewentualne zmiany w mechanice, ale prócz tego to dalej te same tereny, tekstury i w ogóle. HC można wyczyścić w jeden dzień z bardzo dobrym pugiem, o normalu już nie wspomnę.
@marahin: Wyczyścisz to w dzień, jeśli będziesz mieć w grupie samych ludzi, którzy nie dość, że potrafią dobrze grać, robią ten rajd po raz kilkunasty, to jeszcze mają sprzęt często przewyższający poziomem to, co wypada w danym rajdzie. :) A nowy gracz się do takiej grupy nie dostanie, bo wołają i o sprzęt, i o achievementy. Dołączając do gildii casuali i zaczynając z pułapu normalnego sprzętu, wyczyszczenie rajdu zajmuje dużo, dużo
@bandyta: ja grałem zaraz jak wyszedł to masakra była, na areny to krótko się czekało bo okolo 30 sek ale na BG to i 10 minut można czekać albo i więcej, i to nie wina serwera bo byłem i na stormscale gdzie PvP serw full i na lightbringer nie robiło to różnicy