Wpis z mikrobloga

Zasilacze do montowania na górze i na dole obudowy się czymś różnią? Czy jest możliwe, że stary zasilacz (2011 chyba) nie będzie pasował do jakiejś nowej obudowy?

#pcmasterrace
  • 25
  • Odpowiedz
@sataneria: o żesz bulwa, faktycznie... między tymi kablami powietrze praktycznie wcale nie lata :/
Na razie to ja piszę a ty nie rozumiesz. Robisz air flow w kierunku przeciwnym niż ma gpu i liczysz że to pomoże? Karta ciągnie powietrze z dołu (trochę tego powietrza zabiera zasilacz) i wypycha na bok gdzie boczny wentylator wciska je spowrotem. Gratulacje.
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: ty naprawdę piszesz aby pisać, niby brak cyrkulacji jest spowodowany kablami od kontrolera raidowego który się grzeje najbardziej i głównie zależy mi aby on był schłodzony bocznym wentylem? a twój opis cyrkulacji powietrza jest ułomny, opisujesz jakby zasilacz i grafka były szczelnie zamknięte same ze sobą
  • Odpowiedz
@sataneria: twój opis jest ułomny i pozbawiony wyobraźni. Z każdym komentarzem rozumiesz coraz mniej. Dziękuję, pozdrawiam, trzymaj to sobie jak chcesz, ja na siłę nikomu nic tłumaczyć nie będę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz