Wpis z mikrobloga

Wiecie ile to jest 15 sekund? Tyle, ile wystarczyło, żebym wpadł do sklepu. O 21:59 z sekundami. Ochroniarz idący w moją stronę powiedział "Witamy ostatniego klienta". Kurna, myślałem, że sklep do 22:30. Ale nieistotne.

Z jednej strony przegryw, bo zrobiłem zakupy biegiem, w 4 minuty wydając 79,80 zł. Z drugiej - kupiłem to, co miałem na liście. Gdybym przed wyjściem nie zrobił w Listonicu spisu potrzebnych rzeczy - miałbym więcej czasu, może wydałbym mniej, ale nie kupiłbym dokładnie tego, czego chciałem - potrzebowałem. W 4 minuty kupiłem 14 rzeczy. Gdybym dotarł do sklepu pół minuty później, siedziałbym teraz głodny.

Ile to jest 5 sekund? Tyle, żeby doskoczyć do tramwaju i włożyć ręce w zamykające się drzwi i siłą je otworzyć. Wskoczyć do środka i dojechać godzinę wcześniej, bo tramwaj jadący 3 minuty później utknął w korku po kolizji.

#milionowamotywacja
Pobierz D3lt4 - Wiecie ile to jest 15 sekund? Tyle, ile wystarczyło, żebym wpadł do sklepu. O...
źródło: comment_OIGP2QikmKDbOz4EyJbSKbAoezSEiU1c.jpg
  • 6
@D3lt4: Niejednokrotnie przekonałem się, że kilka sekund można określić mianem AŻ kilku sekund (pomijając nawet wszelkie wyścigi sportowe). Dobrze prawisz :)
PS Widzę że nawet starczyło Ci czasu na zrobienie fotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)