Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałem o tym, jak to ludzie nie umieją wykorzystać pasa włączania. Dzisiaj taka akcja miała miejsce. Za kierownicą kobieta, bo jakże by inaczej. To już drugi raz w ciągu 3 tygodni. Wtedy też kobieta za kółkiem siedziała.

PS. Tak wiem, że sam złamałem prawo bo nie zatrzymałem się na STOPie.
#naukajazdy #manewry #jedzbezpiecznie
Nizki - Jakiś czas temu pisałem o tym, jak to ludzie nie umieją wykorzystać pasa włąc...
  • 3
  • Odpowiedz
@Nizki: to typowe niestety, w niedzielę wracałem wieczorem do domu od znajomych i jakaś pindzia jechała pasem do włączania z 10km/h, była na samym jego początku i #!$%@? mi się przed maskę, ma głupia pinda jeszcze z 30-40m pasa żeby się rozpędzić to ona ledwie się toczy i czeka żeby wskoczyć.

Ogólnie jest coraz lepiej z tym ale dalej wielu nie rozumie przy wjazdach na obwodnicę najczęściej żeby nabrać prędkości nim
  • Odpowiedz
@Nizki: A skąd mają umieć, skoro na kursie na prawo jazdy OBOWIĄZKOWO każą im zająć prawy pas? I w tym wypadku nie pomyśli, że "o, mam cały pas swój", tylko będzie czekał, aż mu się prawy zwolni. Spotykam to każdego dnia i w takich przypadkach nie waham się użyć klaksonu. Nasze kursy produkują rzesze bezmózgich kierowców, którzy po wyjechaniu na ulice bez instruktora powodują ogromne zagrożenie w ruchu.
  • Odpowiedz