Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: ale ja mam zawsze beke z tej "asymilacji Polaków" xD

To może tylko tak wygląda ze względu na BARDZO PODOBNĄ i również EUROPEJSKĄ kulturę. Aby się tam "asymilować" nie muszą robić nic. Gdyby Polscy emigrowali do bogatego arabskiego kraju to zachowywaliby się gorzej niż muslimy w Angielskich gettach.

A co do statystyk @marcin-: to obszerniej:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1246354/Britain-United-Nations-crime-Offenders-160-countries-crowded-prisons--seven-inmates.html
chapeaunoir - @mroznykasztan: ale ja mam zawsze beke z tej "asymilacji Polaków" xD

...

źródło: comment_YkaG81AFHdh5Dsap6sLzAMshP0CIKVB4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcin-:

Polscy emigranci z Kanady nie chcą emigrantów w Polsce

jak wyjdziesz z wirtualnego świata, to się połapiesz, że nawet na emigracji ludzie pamiętają o kraju pochodzenia. A jak przestaniesz pier**olić, tylko zaczniesz obserwować dyskusje prowadzone przez takich np. pakistańczyków, afgańczyków, tunezyjczyków, to się połapiesz, że sami siedząc w Brytanii głośno drą japy w internecie o to, kto ma prawo do ich krajów, a kto nie - część pakistańczyków jest wkurzona
  • Odpowiedz
@marcin-: tak więc mamy 1793 muzułmanów, na 617 Polaków, pomijając m.in. nigeryjczyków gdzie w zależności od statystyk jest od 50% do 70% muzułmanów. A teraz weźmy pod uwagę ile jest polaków w Brytanii, a ile w sumie imigrantów z uwzględnionych przeze mnie Iraku, Iranu, Pakistanu, Somalii. Albańczyków nie liczyłam.(ʘʘ)
  • Odpowiedz