Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew:
No ale skąd ten wniosek? Rozumiem że zrobiłes mu szybką psychoanalizę. Dlatego napisałem "internetowy psycholog".
Bo sam Braun mówi raczej o różnicach poglądowych i programowych.
No ale wiadomo że jak psycholog to psycholog.
  • Odpowiedz
@wnerwiony: a wiedziałeś chociaż ze miał propozycję startu czy cała twoja wiedza to internet? Najciekawiej jest poza nim :) organizowałeś może z nim pikietę pro-life? Albo Marsz dla życia rodziny? Może załatwiles wyświetlanie jego filmu u siebie w mieście. A moze cała twoja wiedza to to co gdzieś tam wyczytasz?:)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Kurcze no to chylę czoła przed kolegą, widzę że masz info z pierwszej ręki, zapewne znasz osobiście Korwina i Brauna i stąd czerpiesz wiedzę. No nic, faktycznie, cała moja wiedza o Braunie jest z internetu, to zaledwie kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset jego wykładów na YT, niezliczone filmy dokumentalne które zrobił i to chyba faktycznie tyle. Przyznam że rzeczywiście dość skromnie.
Dla mnie Braun jest po prostu bezkompromisowy i własnie za
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Dla mnie ściemniasz i tyle. Powołujesz się na jakąś tajemną wiedzę zarzucając Braunowi cechy które w ogóle nie pasują do kogoś kto spędza tyle wolnego czasu uświadamiając ludzi za "Bóg zapłać".

Wyjdź poza internet a w wielu sprawach czar pryśnie

Ale internet to nie matrix, mam swoje "normalne" życie i doświadczenie, całkiem spore.
Może to Ty podasz co tam poza tym całym internetem się dowiedziałeś, bo na razie opowiadasz różne
  • Odpowiedz
@wnerwiony: to wymień te różne bajki. Wielokrotnie podawalem ciekawe informacje o środowiskach "prawicy". Przejrzyj mój profil. Albo popytaj lokalnych działaczy RN/KNP/KORWIN. Potem zawołaj i przeproś
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Ok, przeglądałem Twój profil, żadnych tajnych wiadomości nie znalazłem, ale załóżmy przez chwilę że faktycznie masz bliskie kontakty z Korwinem i RN. Jeśli tak to przepraszam.
Jeśli Braun dostał faktycznie ofertę współpracy od Korwina i RN to moim zdaniem dobrze zrobił że jej nie przyjął, ani nawet nie dał żadnego sygnału że chce ja przyjąć.
Zobacz jak skompromitowali się inni po prawej stronie którzy próbowali jakąś współpracę nawiązać.
Poza tym
  • Odpowiedz