Wpis z mikrobloga

Poprawność polityczna to najgorszy trend / zachowanie ostatnich lat.
Choroba tocząca świat.
Jeśli przeanalizujemy fakty zarówno historyczne jak i te obecne to bardzo łatwo skorelować sobie wszystkie te wydarzenia które jak osądzi kiedyś historia doprowadzą do upadku cywilizacji jaką znamy. ( oj patetycznie wyszło )
Poprawność polityczna dopuściła do zalania imigrantami, poprawność polityczna nakazuje uginać kolana przed wszelką masą dewiacji, poprawność polityczna rządzi naszym życiem. Poprawność polityczna każe nam przepraszać, oddawać, dzielić się wbrew własnej woli, i tolerować. Ostatnie słowo poprzedniego zdania to piękny kamuflaż, słowo klucz poprawności : TOLERANCJA.
Rozumiem ją jako poszanowanie obojętnie od podmiotu tego poszanowania, ale dlaczego na każdym kroku zrównuje się ją z uległością wobec czegoś. Tolerować to współistnieć a nie przyjmować czyjeś zdanie, czy ulegać wszelkim zachciankom, dewiacjom, czy zboczeniom. Dlaczego tolerancja wyklucza prawo równego traktowania - dlaczego mamy ulegać jakiejś religii jeśli ta religia wyklucza współistnienie z inną. Finalnie - Tolerancja powinna zawsze stać w zgodzie z własną etyką - dlaczego mamy się godzić na coś co obraża nasze wyznanie, narusza nasz mir i ład publiczny.
Ja osobiście ( jako osoba nie publiczna - jest mi łatwiej ) mówię stanowcze NIE tej chorobie.

Na koniec nieco goryczy, wolę jasno nacechować przekaz : nie toleruje LGBT bo to stoi w sprzeczności z moją etyką, nie toleruje współistnienia wyznania muzułmańskiego dopóki te nie będzie tolerowało religii chrześcijańskiej lub dowolnej innej.

#andrzejrysuje - podkradłem ci grafikę , nie obraź się.
#oswiadczenie #tolerancja #boldupy motzno! #lgbt #muzulmanie #isis #polityka
na koniec #zodiakalnykuc i #gownoburza
Afropolon - Poprawność polityczna to najgorszy trend / zachowanie ostatnich lat.
Cho...

źródło: comment_PRIinNdFAhX693keDqbtbTwH7eHUeRBJ.jpg

Pobierz
  • 2