Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki, Krótko opiszę swój profil: jestem młodym, przystojnym informatykiem, który dobrze zarabia. Nigdy nie miałem dziewczyny, bo nie miałem czasu na takie bzdury. W wielkim skrócie: idę jednak na randkę, bo mnie matka wrobiła i jestem potwornie #!$%@?. Wczoraj przez to nic nie zakodowałem, więc miejmy już to za sobą.

Potrzebuję porady: będzie fitować taka koszula? Myślę, że nada się również do roboty (jestem administratorem sieci obejmującej 60 stanowisk w zespole szkół technicznych), więc chyba to będzie dobry zakup. Powiedzcie mi też czy zdjąć okulary i czy włosy dać na żel czy może na pastę. Podobno lepiej pod pastę nie myć włosów co by nie mieć efektu 'żelu na puchu" (z wł. gel in polvere).

Dzięki na porady!

#modameska #logikaniebieskichpaskow #porada #kiciochpyta
intruzzz - Witajcie mireczki, Krótko opiszę swój profil: jestem młodym, przystojnym i...

źródło: comment_ZNt5kSKu5Htx4c6Bm6dAVfVkkERFS7vY.jpg

Pobierz
  • 38
@intruzzz: Kolego podstawowy błąd - jeżeli randka odbywa się wieczorem to jest ciemno , dlatego ciemna koszula z ciemnymi wstawkami będzie absolutnym faux pas
Aby podkreślić kolor Twojego uczucia , zarazem pokazać drapieżność harakteru i rozświetlić mroki nocy wtedy idealnym wyborem będzie koszula taka jak ta:
http://images22.fotosik.pl/148/7a721dc39c3af9a6.jpg

Do niej koniecznie trampki a'la converse - wiadomo że nie converse żeby białogłowa nie pomyślała że może się rzucić na twoje 15k/mc - tylko