Wpis z mikrobloga

Hej mikrusy, mam pewien problem. Mam kumpla z ktorym od dawna pale trawe. Potrafimy wypalic duzo tego gowna i w najgorszym wypadku zasypialismy w fotelach z niedojedzonym kebabem :P ale ostatnio ow kumpel zaczal dziwnie reagowac na jointy jesli sa w iloscie wiekszej niz jeden. Robi mu sie slabo, kreci w glowie i jest mu niedobrze. Raz nawet zemdlal w kiblu po czym puscil pawia... Jestem w temacie troche ogarniety i takie jazdy to widzialem tylko u cukrzyka... Kazalem kumplowi zbadac cukier, tarczyce. Jest to prawdopodobne o tyle, ze pije on okolo 6 piw dziennie... Moze byc tego inna przyczyna? Narazie chlop nie jara ale moze to oznaka czegos bardziej hardkorowego. Ktos cos? Z gory dzieki.

#marihuana #problem #zdrowie #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: może jakis lekko zanieczyszczony szit z czymś co akurat bardzo źle działa na kumpla? nie wiem co jeszcze, być może musi sobie zrobic przerwę i po jakims czasie sprawdzić czy objawy ustąpiły :)
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Miałam tak raz, nie będę się rozpisywać, ale ogólnie faza dość ciężka, a objawy takie jak opisujesz. W końcu udało mi się zasnąć i było już dużo lepiej, ale schodziło ze mnie jeszcze ze dwa dni. Szczerze mówiąc, nie wiem co mogło to spowodować. Trawa ze sprawdzonego źródła, raczej nic też sobie nie wkręciłam, rozmawiałam po prostu ze znajomymi i nagle mnie trzepnęło. Chociaż może to przez uświadomienie mi przez
  • Odpowiedz