Wpis z mikrobloga

@sirgorn: Czemu? W takim razie jaki laptop. Pewnie zaraz będzie propozycja w stylu "dołóż 500zl.."
Jestem otwarta na inne propozycje w górnej granicy 2600zł.
Laptop o zastosowaniu uniwersalnym,. Nie gram często w gry.
@rosea: zależy do czego Ci laptop potrzebny, ale laptopy z procesorem 'u' (końcówka przy numerku) to niskonapięciowe badziewia (długo trzyma bateria). Poza tym ta i7 jest gorsza od średniej klasy i3-i5.


Powiedz jakie wymagania masz to może coś się znajdzie

@sirgorn: Wymagania: na codzien internet/office/filmy/seriale. Sporadycznie gry.
Istotne żeby miał w miarę akceptowalną matrycę (wolę błyszczącą), procesor jak już mówiłam chcę mieć przynajmniej odrobinę lepszy niż obecny, karta graficzna preferuję geforce.
Ogólnie zależy mi na komforcie codziennego użytkowania (wygodna klawiatura, korzystam z myszy), może być bez systemu operacyjnego.
Poza tym, najlepiej jakby był dobrze wykonany. Może być klasyczna stylistyka obudowy.
@rosea:

Wymagania: na codzien internet/office/filmy/seriale. >Sporadycznie gry.

Istotne żeby miał w miarę akceptowalną matrycę (wolę błyszczącą), procesor jak już mówiłam chcę mieć przynajmniej odrobinę lepszy niż obecny, karta graficzna preferuję geforce.

Ogólnie zależy mi na komforcie codziennego użytkowania (wygodna klawiatura, korzystam z myszy), może być bez systemu operacyjnego.

Poza tym, najlepiej jakby był dobrze wykonany. Może być klasyczna stylistyka obudowy.


Pewnie lenovo e540, probook 450 G1
@Pustulka: @sirgorn: Może wezmę jednak tego della, którego podałam na początku. Zawsze będzie lepszy od obecnego laptopa. Nie mam raczej wygórowanych wymagań. Z tego co przeglądam laptopy, większość budżetowych ma takie procesory.......