Wpis z mikrobloga

@Yduhc: wolisz siedzieć godzinami w biurze przed jakimś CAD'em i rysować coś, co później i tak zostanie "zniszczone" przez ludzi którzy będą to składać ? Czy siedzieć godzinami na uruchomieniach w "gęstej" atmosferze gdzieś na "#!$%@?" i miesiącami nie być w domu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yduhc: jaka uczelnia ?

Ja studiowałem AiR na AGH, i jeśli masz smykałkę do informatyki czy elektroniki, to proponuje AiR.
Jeśli kręci Cie przede wszystkim mechanika, to MiBM. Ale akurat na AGH oba kierunki były tak zbliżone programowo, że wielkich różnic widać nie było, i w trakcie studiów pewnie można się przenieść bez większych trudności
  • Odpowiedz
@kasztan17: mi zależy na kursach C&C, ktore mam w programie. Do tego podstawy CADA, angielski i niemiecki znam, zagranico Witaj. Ja tez zrazilem sie do Mibmu tym, ze wzialem zly wydzial, okazalo sie, ze specjalizacje mnie jednak nie interesują.
  • Odpowiedz
@lePietruch: jeśli planujesz emigracje to proponuje już teraz wyemigrować i studiować zagranicą, biorąc pod uwage kryterium zarobków to najlepsze wyjście( ͡º ͜ʖ͡º) ale wiadomo, są też inne kryteria
  • Odpowiedz