Wpis z mikrobloga

Ten wpis kieruje do wszystkich leni, epizodycznych sportowców, informatyków, programistów, itd., czyli w większości ludzi, którzy uprawiają siedzący tryb życia. Jako, że zaczął się sezon wakacyjny, zachęcam was do dołączenia do mojego #7minutprawdziwejpracy - challenge polecający na tym, że od poniedziałku do piątku (minimum, dla hardorowych sportowców pełny tydzień - Ty zdecyduj) wykonujemy PRZYNAJMNIEJ jeden raz dziennie serię ćwiczeń z tej aplikacji. To nic strasznego, przez 7 minut wykonujemy po kolei 13 ćwiczeń (zestaw klasyczny), które mają zadnie poprawić nasze zdrowie. Przynajmniej na wakacje. Mogę na was liczyć? Nie zakładam konkretnego licznika do odejmowania. Więc wykonujemy ich jak najwięcej. Mam nadzieje, że przyłączycie się i będziecie pompować ze mną!

0 + 1 = 1

Tagi

Pobierz handler - Ten wpis kieruje do wszystkich leni, epizodycznych sportowców, informatyków...
źródło: comment_Qw0Y9wx2zoV1DWOu6IX75hin1iSUtCHP.jpg
  • 19
@HerrJacuch: odliczanie chciałem z tego względu, by akcja była popularniejsza na wykopie (trafiła do wielu ludzi), ja sam nie uprawiam żadnego sportu poza siedzeniem na dupie (jak większość wykopowiczów), jedynie sporadycznie pojeżdżę na rowerze, a to 7 minut dziennie to nie jest bariera nie do pokonania, a na pewno wzmocni organizm i poprawi ogólną kondycję :)
@Zeroize: oj tam, oj tam, znajdź analogiczną aplikację na swoim systemie/jeśli chcesz mogę Ci wypisać sekwencję ćwiczeń jeśli jesteś bardziej oldschoolowy :)

@handler: No to wieczorami postaram się dopisywać, choć nigdy tego nie robiłem, masz rację, niech się ta akcja rozlewa po mirko :).
Miałem wczoraj zaczynać randomowe pompowanie, ale Twoja akcja bardziej mi się podoba.
Też do tej pory śmigałem tylko na rowerze, jakiś czas temu zacząłem pompować z runtastic, ale to trochę mało, teraz jeszcze dorzucę to, będzie gicior :D
@Zeroize: Proszę bardzo.

Ćwiczenia wykonujesz 30 sekund. Po każdym ćwiczeniu 10 sekund przerwy do następnego ćwiczenia.
Pajacyki -> Krzesełko -> Pompki -> Brzuszki -> Ćwiczenia z krzesłem (wchodzenie, schodzenie) -> Przysiady -> Ćwiczenia na triceps (opierasz się np. o łóżko, krzesło, prostujesz nogi i pompujesz) -> Deska (standardowy plank) -> Skipy (15 skip A 15 skip C) -> Wykrok do przodu -> Pompki z obrotem (pompujesz i na zmianę prostujesz jedna