Wpis z mikrobloga

#uk #januszematematyki #callcenter

Właśnie skończyłem 2h rozmowy z #orange alias #ee
Jeszcze za czasów Orange jak się brało internet a miało się także komórkę z Orange, to dostawało się redukcję abonamentu internetowego, trzeba było tylko zadzwonić, podać numer swojej komórki i BUM -£5. Jeśli zmieniało się numer w tej samej sieci, trzeba zadzwonić i uaktualnić numer aby -£5 nadal obowiązywało.

Oferta -£5 się już skończyła i tylko dla klientów, którzy są na starych warunkach [T&C] ona obowiązuje. Więc dzwoniłem dzisiaj aby uaktualnić numer.
Nagle dostaję dobrą wiadomość, że jest dla mnie wspaniała nowa oferta, dzięki której będę mniej płacił a więcej dostanę.

- Stara oferta: £22,75, a w tym: miedziany internet, nielimitowane rozmowy do większości krajów europejskich [fair usage policy / sprawiedliwie dozwolony użytek], darmowe rozmowy na stacjonarne wieczorem 18 - 6 i na weekend]

- Nowa oferta: £20,35 [po roku: 28,35 - ale mogę się starać o kolejną obniżkę] w tym: miedziany internet,1000 min do Europy, darmowe rozmowy na stacjonarne cały dzień, 1000 min na komórki^

Zaczęło się od kłamstwa.
Rozmowy do PL dla mnie to przeciętnie 600 - 900 min miesięcznie, kiedy odwiedza mnie rodzina to ok 1300 min na miesiąc. Doradca mówi mi, że rzadko i niewiele przekraczam limit. Więc sam odnajduję sobie rachunki a na nich ponad 20h rozmów do PL. Okazało się, że nie sprawdził nawet.

Następnie próbuje mi wmawiać, że przecież moje średnie zużycie jest poniżej 1000 min, więc jest OK. Ja mu na to, że mało ważne jest średnie zużycie. Ważne jest najwyższe możliwe, a i tak przez całe dwie godziny próbował mi to wmówić co najmniej 6 razy. #januszelogiki #januszeperswazji

Najwyraźniej starają się sciągnąc ludzi z kontraktów, które oferują stary dyskont £5 lub/i nielimitwane rozmowy na Europę [Australia, Austria,Belgium, Bulgaria, Canada, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland,France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg,Malta, Netherlands, New Zealand, Poland, Portugal, Romania, Slovak Republic,Slovenia, Spain, Sweden and USA] a nie mają nic konkretnego do zaoferowania.

Nie dajcie się.( ͡° ͜ʖ ͡°)

^[rozmowy na komórkę i na stacjonarne cały dzień niczego mi nie dają]

  • Odpowiedz