Wpis z mikrobloga

@policjaa: akurat już dawno przestałem rozmawiać o tej piżamie pandy przez pryzmat ciebie. Mówię o ogólnych swoich odczuciach i o tendencji z jaką się spotkałem. Jak ci się podoba i się cieszysz to spoko. Wszystkiego najlepszego BTW.
Mówię, że ja nawet byłbym skłonny kupić dla fazy mojej kobiecie piżamę w pandy tylko raczej w innym stylu.
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Tu sie zgodze, ze jest roznica miedzy calytm pokojem #!$%@? jakimis hellokity a czyms drobnym ;) Moja ex np tez lubila hellokity ale bez #!$%@?, kupilem jej recznik, miala cos tam jeszcze w stylu obudowa i bez przesady bylo okej. ale imo to wazna jest inna sprawa, jak widzisz ze dziewczyna ogarnieta jest, to moze sobie pozwolic na takie #!$%@? to normalne. Dla mnie taka pidzama to taka wlasnie
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Ale marudzisz człowieku. Prezent podobał się? Podobał, wiec czy to było infantylne, dziecinne, blablabla to już nie nasza kwestia do rozstrzygnięcia. Ważne, że solenizantce się podobało.
  • Odpowiedz
@Dafcio: Nie marudzę bo to nie jest mój prezent. Komentuje bo od tego jest mirko. Ona się podzieliła swoim prezentem ja swoim spostrzeżeniem i jeszcze sobie podyskutowałem z mirkiem o gustach. W czym rzecz? Rozumiem, że jak różowepaski coś wrzucają to automatycznie wszyscy którym się coś nie podoba mają zamknąć mordy bo prawo jest tylko do pochlebnych opinii? Przecież on ją zna lepiej niż ja i pewnie wie lepiej co
m.....p - @Dafcio: Nie marudzę bo to nie jest mój prezent. Komentuje bo od tego jest ...

źródło: comment_O3RQjjYNIaBa6Kg4FvovqY6uObt62MLP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Perlo: dlatego napisałem

Nie sugeruje, że @policjaa ma aż tak samo, ale mówię o ogólnej tendencji. Dla mnie są jakieś granice smaku przyzwoitości.


Ja po prostu mówię o swoich spostrzeżeniach bo temat jakby przy okazji i tutaj się nadarzyła okazja. Napisałem swoją opinię by sprawdzić czy tylko ja tak mam a nie po to, by zmieszać bogu ducha winną @policjaa z błotem.
  • Odpowiedz
@mersi: Jak ci przeszkadza, że internauci #!$%@?ą to co robisz na stronach społecznościowych które w głównej mierze się na tym opierają? Rozumiem, że na mirko to tylko gorące czytasz i nigdy nie komentujesz nic w luźnej formie bo całe życie musi być smiertelnie poważne a jedyne co się wysypuje z pod twojej klawiatury to bardzo poważne, opiniotwórcze eseje na poważne tematy?
  • Odpowiedz