Wpis z mikrobloga

@StudiujePrawo: Czy taki elitarny? Średni student programista już kosi kasę, a zanim lekarz czy prawnik zacznie zarabiać, to były programista zostaje kierownikiem zespołu lub świetnym specjalistą i kosi > 20k. Tak, wiem , lekarz może i więcej wyciagnac ale po ilu latach, a w tym czasie programista już odkłada ładną sumkę i zakłada prawdziwą firmę.
  • Odpowiedz
@BoczkaBoczkowska: odezwe sie w swoim czasie na priv, te dwie aplikacje są w moim kręgu zainteresowań

@agnea ze spiaczki sie wczoraj przebudzilas? teraz na niemal wszystkie kierunki studiow przyjmuja na podstawie egzaminow maturalnych (w przypadku prawa najczesciej wymagaja dobrych wynikow z roz. historii i WOS-u, ale teraz coraz czesciej przyjmuja takze z innymi maturami dobrze napisanymi).

system wbrew pozorom specjalnie sie nie rozni - np. na mojej uczelni bylo
  • Odpowiedz
@BoczkaBoczkowska: A jak robiłem badania po kursie na wózki widłowe, starsza lekarka zarobiła 2000 w dwie godziny. 50zł od osoby, 40 osób. I tak co kilka dni. Bez paragonów, bez podatków. Trzeba umieć się ustawić. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
system wbrew pozorom specjalnie sie nie rozni - np. na mojej uczelni bylo jakieś 7 osob na miejsce. zakladam, ze za twoich studenckich czasów wygladalo to podobnie.


@StudiujePrawo: jak ty nazywasz UKSW jedną z najlepszych uczelni prawniczych w kraju, to zaraz umrę z beki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@deroo: oczywiscie nie trafiles :) nawet nie wiem co ten skrot oznacza, takze umieraj smialo

wystrzelilem troche z d--y ta liczba, bo zupelnie nie pamietam co te x lat temu bylo, chodzilo mi o naswietlenie, ze podobnie jak kiedys, tak i teraz, nie kazdy kto chce, sie dostaje
  • Odpowiedz
LO np. w Gdyni czy w Warszawie to nie ta liga co w przysłowiowym Pcimiu, a co za tym idzie przyjmowanie na podstawie konkursu świadectw jest krzywdzące.


@agnea: sorry, ale nie rozumiem. nie przyjmuje się na podstawie "konkursu świadectw", tylko na podstawie wyników maturalnych - a ta jest w całej Polsce identyczna.

no może i jest to inna liga, ale egzamin wstępny nic by tu nie zmienił, bo pisaliby go
  • Odpowiedz