Wpis z mikrobloga

Myślicie, że Islam to religia? Ha, właśnie nie! Jak bowiem uświadamia nas jeden z wypokowych ekspertów:

To nie religia a ideologia. To ideologia którym głównym celem jest zdobycie władzy i trzymanie jej jak najdłużej dla chwały Allaha. To ideologia którym głównym celem jest zniszczenie ludzi którzy zeszli ze ścieżki islamu. To ideologia którą trzeba zwalczać bo to zła rzecz w rękach złych ludzi.


#shitwykopsays #wykopowemadrosci #cotenwykoptojanawetnie #truelolcontent
  • 14
@Aqwart:

Masz racje, Chrześcijaństwo trzeba zwalczać. Ale podręcznikowo Chrześcijaństwo jest religią monoteistyczną. Tak na prawdę nie obchodzi Mnie to czy to jest religia, ideologia czy filozofia. Zwalczać trzeba to gówno i basta!


#gimboateizm

Masz racje, Islam trzeba zwalczać. Ale podręcznikowo Islam jest religią monoteistyczną. Tak na prawdę nie obchodzi Mnie to czy to jest religia, ideologia czy filozofia. Zwalczać trzeba to gówno i basta!


#prawdziwypolakpatriota
@Aqwart: Ja po czesci sie zgadzam z tym wpisem. Tzn. dla mnie osobiscie islam to jest bardziej ideologia niz religia, jest to dla mnie informacja o tym w jaki sposob warto wykorzystac swoje zycie w slusznym celu.

Natomiast kompletnie nie zgadzam sie co do tej interpretacji Koranu.