Wpis z mikrobloga

Miraski, halp ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na początku czerwca zamówiłem z #banggood power bank xiaomi 16000, wysłali go podobno 9. czerwca, a od 11 mam na trackingu tylko "Item received for processing", żadnych innych informacji o fizycznej wysyłce czy coś. Numer trackingowy RE985225528SE. Pisałem już w tej sprawie do kontaktu Banggood ale mi nie odpisujo. Jak myślicie Miraski, poczekać jeszcze czy wjeżdżać z Sebą i Matim Chińczykom na chatę?
#itemyzchin #chinskiecuda #kiciochpyta #pyciochkita
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweden Postem idzie w #!$%@? długo, tracking tam też działa ciulowo - u mnie pojawiło się info dopiero, jak był w Warszawie, więc spokojnie.
  • Odpowiedz
@ziemniak00: Trzy tygodnie na oko. A nierejestrowalna paczka szła jeszcze dłużej, jakiś miesiąc ;) Z tym, że nie od razu wysyłają, u mnie był jeszcze poślizg pięciodniowy z tym.
  • Odpowiedz
@ziemniak00: tutaj masz kilka moich przykładowych trackingów Sweden Post:
1 Order dispatched 2014-11-14 14:00:00 Singapore
2 Order departed from sorting hub 2014-12-07 16:27:00 Sweden

1 Order Shipment recorded 2015-05-12 15:00:00 Hong Kong
2 Item received for processing 2015-05-12
  • Odpowiedz
@ziemniak00: @Jelen_Szlachetny: Nie pierdzielę, bo zmieniły się regulacje przewozu akumulatorów zawierających lit od tego roku o czym mnie niedawno jakiś Mirek tu uświadomił. Tu masz więcej na ten temat: http://www.ups.com/media/news/en/intl_lithium_battery_regulations.pdf

Aczkolwiek jak to teraz czytam to powiem szczerze, że już sam nie wiem jak to się ma do powerbanków o tej pojemności. Może i faktycznie ich przewóz samolotami jest dozwolony, ale też chyba jakoś ograniczony
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Dobrze, ale nie musisz krzyczeć, DHL przewozi paczki samolotami, koniec kropka. Do mnie z Gearbestu szły ostatnio ponad 3 tygodnie o czym pisałem w jakimś poście niżej (i to NL Postem, który z reguły ludzie oceniają lepiej niż Sweden) dlatego zalecam koledze uzbroić się w cierpliwość. EOT.
  • Odpowiedz
Mirusie ʕʔ Też czekam na przesyłkę z #gearbest też idzie przez Szwecję a tracking pokazuje ostatni wpis z 23-Jun-2015 01:37 PM  Departed Sort Facility to POLAND
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: wcześniej sprawdzałem tracking na 17track.net, na którym zamówienie dalej ma status "Item received for processing", jednak przed chwilą sprawdziłem na r4v.pl i wychodzi na to, że wczoraj, a właściwie to już przedwczoraj, czyli 24., paczka została wysłana ze Szwecji (ʘʘ) Czyli miałeś rację cumplu, na dniach oczekuję mojego power banku, a dla Ciebie kontener plusów, tylko musisz trochę poczekać, bo wysłałem sweden postem ( ͡
  • Odpowiedz