Wpis z mikrobloga

O co chodzi z zadaniem "Zdobądź pełną talię kart"? W Gwinta uwielbiam grać, od początku grałem ze wszystkimi, mam ukończończone wszystkie questy z Gwintem, wygrałem główny turniej za 4500 koron, grałem chyba ze wszystkimi w grze. Mam takie zajebiste karty że rozwalam każdego każdą z czterech talii. Zebrani wszyscy dowódcy, a zadanie cały czas wisi. o co kamon?
Tak samo wisi mi nie skończone zadanie główne "Bezimienny" mimo że dawno skończyłem już grę.
#wiedzmin3
  • 9
@blubi_su: Znajdź listę kart i porównaj czego ci brakuje. Wydaje mi się, że na potrzeby questa pełna talia kart, to taka, w której każda karta jest co najmniej raz(czyli pomimo tego, że rębaczy z Crinfrid są 3 sztuki to wystarczy ci jedna). Pewnie brakuje ci kart do odkupienia od jakiegoś handlarza.

@blubi_su: Skoro grałeś ze wszystkimi, których napotkałeś to sprawę masz trochę ułatwioną. Karty dostępne u handlarzy są stałe także jak brakuje ci jednej z nich to po prostu pójdziesz i kupisz. Natomiast karty zdobywane od losowych graczy(czyli nie od tych związanych z questami) są losowe - jak tutaj ci jakiejś zabraknie to bardzo mi przykro, ale musisz oblecieć całą mapę i szukać kogo przeoczyłeś.