Wpis z mikrobloga

Serio #podludzie ? Czy to w sklepie, czy na wydziale, czy w poczekalni u lekarza, a Wy serio musicie siedzieć w tych swoich czapkach z przeogromnym wiatrołapem, często przyozdobionym naklejką podobną do tych dla dzieci z napisem "Dzielny pacjent" ? W czapce w budynku ? Przydałaby się jakaś ogólnopolska kampania uświadamiająca, że nawet Żydzi nie noszą jarmułki 24h/dobe, więc i tym bardziej SWAGowa młodzież nie musi. Ja rozumiem, że jesteście ślepo zapatrzeni w idoli z zachodu, a w szczególności z USA, ale to tam w USA noszenie czapki w budynku jest społecznie akceptowalne, a u Nas, w naszej polskiej kulturze noszenie czapki w budynku to jak napluć na środku korytarza, a później jeszcze nasrać tam. Co, w domu jak idziecie srać to też z czapką na głowie czy tylko dla szpanu poza domem ?

TL;DR


#bekazpodludzi #swag #rakcontent #rakinstant #oswiadczenie #buldupy
  • 14
  • Odpowiedz
@Merkuriusz: Raz zwróciłem uwagę, koleś burknął, zdjąć i sobie poszedł z miną jak bym mu zabronił oddychać, innym razem chłopak sam przeprosił bo też go to wkurza, a że uwielbia czapki to mu się zapomniało, że coś ma na głowie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@t3m4: Dzięki, literówka.
@Antlion: A nie wydaje Ci się, że wyzbywanie się wszystkich tradycji związanych z naszą kulturą, zwłaszcza tych drobnych tradycji, zwyczajów "dnia codziennego" by dogonić kultue "czarnuchów" jest dobrym rozwiązaniem ? Takie drobnostki jak otwieranie kobiecie drzwi czy przepuszczanie jej przodem, pomoc w założeniu jej płaszcza, czy odejście od towarzystwa jak człowiek musi wydmuchać nosa, a i to zdejmowanie czapki w budynku, które w zasadzie jest oznaką szacunku
  • Odpowiedz
@xhxhx: Nie rób z logiki pani lekkich obyczajów ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy będę chodził nieogolony czy ogolony, czy mam włosy w lewo czy w prawo, czy buty zielone, czerwone czy czarne w białe penisy to niczyja sprawa. Tak samo jak czy będziesz miała na głowie kapelusz słomiany, fullcapa czy przepychaczke do kibla. No ale cholera, przecież nie plujesz w autobusie/tramwaju, na chodnik tez raczej z obowiązku,
  • Odpowiedz
  • 3
@SiSD:
Ale co ty w ogóle #!$%@?? Plucie na chodnik czy puszczanie muzy w busie to jest zupelnie inną kategoria czynow. Wzialbys się #!$%@? z jakąś robotę zamiast ludzi #!$%@?.
  • Odpowiedz