Wpis z mikrobloga

#studbaza
macie jakieś dobre, treściwe materiały do pochodnych, granic, całek itp. inne niż etrapez?

pomużcie cumple bo nie zdam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 11
  • Odpowiedz
@adiqq: wg mnie najlepszym materiałem był dla początkującego etrapez, ale z czasem uznałem ze jest to za słabe. Z początku dobre, potem słabsze. Coś na yt poszukaj filmików związanych z tym, słyszałem ze jest nawet czasem dobrze zrobione
  • Odpowiedz
@liszwis: dla mnie etrapez za długi i denerwuje mnie to jego "taka prosta całeczka. hehehehe. a tu tego nie rób jak tego nie robiłeś. hehehehe. tu taką mamy liczbę hehe". On się śmieje, a ja płacze.
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: uważam ze bardzo dobra księga, ale trochę trzeba się z nią męczyć, ale i tak z niej korzystałem.

@adiqq: on fajnie zarysowane temat, ale trudniejszych przykładów prawie nie robi. Jednak i tak szacun za to ze takie filmiki robił.
  • Odpowiedz
@adiqq: etrapez jest słaby, ściągam to sobie ostatnio żeby mieć coś do powtórzenia na egzamin (ogarniam materiał, ale przerobionych zadań nigdy dość) i mam wrażenie, że kursy tego gościa są robione pod studentów uniwersytetu w koziej wólce
lepiej usiąść nad krysickim&włodarskim albo gewertem&skoczylasem i poczytać na spokojnie teorię z przykładami rozwiązań
  • Odpowiedz