Wpis z mikrobloga

A za Astre coś sporo dałeś


@Nieskalany_Mysleniem: Cennikowo Cosmo z kilkoma fajnymi pakietami podchodzi pod 100k, fakt sporo jak na te klase :/ Troche jednak zeszli z ceny, ale glownie szukalem czegos z LPG a konkurencja nie miala nic ciekawego do zaoferowania. I warunki leasingu bardziej niz korzystne ;)
  • Odpowiedz
swoją drogą powiedzieli mi, że maks co można w mazdzie wynegocjować to 2% rabatu (tyle mają z góry narzucone), ile Ci się udało wynegocjować, tak procentowo)
  • Odpowiedz
Jeżdżę identyczną od 1,5 roku i jestem narazie bardzo zadowolony. Jeśli będziesz mial problemy ze skrzynią biegów (u mnie czasami nie wskakiwała jedynka) i sie nie uspokoi po 2-3 tys to udaj się do serwisu na regulację, robią to na gwarancji. W swojej musiałem też aktualizować soft w panelu dotykowym bo się czasami zacinał i wyłączał, ale w nowych już nie powinno być tego problemu.
Gratulacje i życzę radości z jazdy! ;)
  • Odpowiedz
@SebusPL: w ASO Ci tego nie zrobią, bo jest to niezgodne z prawem (nawet przy znikomej ilości km).

Zawsze można podjechać do Mirka Handlarza, który Ci to ogarnie w 3 minuty komputerem. :)
  • Odpowiedz