Wpis z mikrobloga

@Kuker: jezeli nie wpakowałeś fortuny w aplikacje na androida i odpowiada Ci wielkość wyświetlacza w ajfonie, sugerowałbym właśnie jego. 5s ma sensowną specyfikację, będzie wspierany bardzo długo plus - nie oszukujmy sie - ma najwieksza bazę sensownego softu.

Jeżeli masz androida i lubisz sie w nim grzebać, modyfikować, rotować - pewnie Samsung będzie najlepszym wyborem.
  • Odpowiedz
@Kuker: jasne.
Wszystko było cudownie gdy miałem KitKat'a, jednak gdy pojawił się Lolipop pojawiły się samoczynne wyłączenia telefonu, zwiechy. Obecnie przesiadlem się na Slimkata i jest w miarę okej, ale część aplikacji po prostu lubi często się scrashowac. Mam na myśli zwykłą aplikacje do aparatu, nawigację. Przykład z ostatnich kilku dni. Chciałem żeby nawigacja powiedziała mi jak daleko mam do pewnej burgerowni. Telefon nie potrafił odnaleźć mojej obecnej lokalizacji. Chciałem go
  • Odpowiedz
@Kuker: wszystko było ok na początku, jednak z czasem aplikacje zlapaly różnego rodzaju aktualizacje i zaczęły się crashe. Nie mam zamiaru raz na parę miesięcy robić factory resetu żeby sprawdzić czy pomogło (takie informacje można znaleźć w niektórych artykułach google). Powodzenia w wyborze!
  • Odpowiedz