Wpis z mikrobloga

@Keffiro: Musiałbyś więcej powiedzieć o tym w jakim momencie Ci to wyskakuje i przy jakich czynnościach. Każde rozszerzenie ma swój proces w menadżerze zadań. Może coś zakańcza te procesy i się sypią. Obstawiam jakiś antywirus czy firewall ?
  • Odpowiedz
@jabolsy: Wydaje mi się, że dzieje się to jedynie, gdy mam otwarte więcej kart. Bardzo często pracuję na kilkudziesięciu kartach. Czasem w ogóle się nie wysypuje, a czasem, tak jak przed chwilą, wysypuje się przy zaledwie 20 kartach, które w moim odczuciu nie były jakieś zasobożerne.

Also, działam na Ubuntu.
  • Odpowiedz
@Keffiro: aaa no to jak Ubuntu to nie pomogę to dla mnie czarna magia, ale to co mówisz jest logiczne. Może Ubuntu ma jakieś ograniczenia na pamięć RAM do poszczególnego procesu, i to jakieś zabezpieczenie chroma żeby się nie wysypał z braku uprawnień. Może ktoś inny coś się w temacie wypowie.
  • Odpowiedz
@jabolsy: @Keffiro: Tak samo dzieje się u mnie na laptopie z W7 i 8 giga ramu, na przykład AdBlock sam potrafi się wyłączyć. Też nie wiem co to powoduje, ale kiedyś takiego problemu nie było.
  • Odpowiedz