Wpis z mikrobloga

@Primusek: powiem tak, to jest typowe dla demokracji, że zamiast się pouczyć to się na hurra robi i próbuje głową wyważać otwarte drzwi. Poza tym mamy socjalizm chłopie i kto Ci zagłosuje na system wolnorynkowy. To #!$%@?, że nic nie osiągnęli przez lata, zupełnie jakby Korwin coś spektakularnego osiągnął.
@franekfm: Korwin też nie osiągnął. Chociaż miał wszystko. Nie tylko Ty nad tym ubolewasz. Jak tak teraz myślę, że żadna osoba z KNP, która jest szerzej znana też nie dostanie jedynek u Kukiza z tego samego względu, dla którego KORWiN nie idzie z Kukizem. Bo taki Dziambor, Wilk itd za bardzo kojarzą się z "skrajną" prawicą.
Bo taki Dziambor, Wilk itd za bardzo kojarzą się z "skrajną" prawicą.


@Primusek: eh kolejne wnioski z rzeczywistości tworzonej przez media. A życie ma to w d… i robi swoje. Kto w ogóle powiedział, że KNP zdecyduje się wystartować z Kukizem? Wiadomo to? Były jakieś ogłoszenia, deklaracje?
@franekfm: Ja nie mówię, że oni mają pójść z Korwinem na tej samej zasadzie co Kukiz proponował, tylko nie mogę dojść do tego NA JAKI #!$%@? mamy dzielić prawicowy elektorat. Sam podczas prezydenckich wahałem się miedzy Kowalskim, Korwinem i Braunem. I myślę, że taki ludzi jest mnóstwo. Taki podział prawicy jest jakimś #!$%@? niepodobieństwem. To jest coś nienaturalnego żeby środowiska praktycznie tożsame ideowo szły osobno w warunkach demokracji. Tylko jakieś animozje
NA JAKI #!$%@? mamy dzielić prawicowy elektorat.


@Primusek: a na taki, że jak byłby jeden kandydat to cała reszta przypinałaby mu łatkę oszołoma. Masz 7 ludzi z czego jeden jest inny więc oszołom bo nikt inny tak nie myśli.
A tak to było pół na pół i co teraz?

@franekfm: Ani razu mi nie wytłumaczyłeś. Próbujesz mi wytłumaczyć, że ciężar oszołomstwa zszedł na innych co JUŻ sam zdążyłem zauwayżyć zanim próbowałeś mi to " wytłumaczyć" .dokładnie widać to po zwycięstwie Dudy, ale to nadal nie jest argument przeciwko jednoczeniu tej prawdziwej prawicy.