Wpis z mikrobloga

@Damian1998: czyżby?
przypominam mi się taka historia z Gdańska gdzie jak Pszemek był jeszcze w KoLibrze (razem z Dziamborem) to Dziambor z Horałą zrobili pozorowany konflikt i jak Pszemek do nich dzwonił obu z tekstem ach, ten drugi, ja go nie trawię, dokładnie Cię rozumiem.
#bekazprzemka
  • Odpowiedz
@franekfm: W takim nie prawdą jest to, że starzy działacze KNP blokowali miejsca na listach młodszym kolegom a Korwin właśnie chciał na odwrót? Bo Dziambor mówi, że Korwin odszedł, bo go od prezesury odsunęli z tego powodu, że niby nie radził sobie z papierkami. Z tego co wiem to sam Korwin zrzekał się wielu funkcji między innymi tych administracyjnych.
  • Odpowiedz
W takim nie prawdą jest to, że starzy działacze KNP blokowali miejsca na listach młodszym kolegom a Korwin właśnie chciał na odwrót?

@Primusek: to nie jest prawda. To jest kłamstwo propagowane przez rozłamowców.

Dziambor mówi, że Korwin odszedł, bo go od prezesury odsunęli z tego powodu, że niby nie radził sobie z papierkami.

owszem, zgadza się, nie radził sobie jak wtenczas (ale o tym w najbliższej przyszłości, jak KNP zrobi te kilka rzeczy co planuje to się dużo wyjaśni).
Beton osunął JKM z prezesury ale w partii JKM miał miejsce dalej. Korwin odszedł za namowami Wiplera. Korwin
  • Odpowiedz
@Primusek: albo inny przykład, CEPERolk vs stary działacz UPRu, który jest członkiem konwentyklu i straży. CEPER na prawo i lewo opowiadał jak to ten „stary leśny dziadek” paraliżował struktury w jego mieście. Ostatnio miałem okazję poznać tego gościa, dowiedziałem się jego wersji zdarzeń i okazuje się to jedną wielką zmyśloną historią. Albo CEPER nie rozumie na czym świat stoi albo po prostu zwyczajnie w świecie kłamie.
To samo z innym
  • Odpowiedz
@Primusek: bo wystarczająco długo obserwuje KNP, żeby wiedzieć jak ta partia funkcjonuje i dlaczego tak a nie inaczej.
Zresztą napisałem ALBO ALBO:

Albo CEPER nie rozumie na czym świat stoi albo po prostu zwyczajnie w świecie kłamie.
  • Odpowiedz
@franekfm: Nie napisałeś albo albo. Równie dobrze mogłeś napisać tylko jedno zdanie " CEPER się myli". Wiem, że nawet te stare dziadki są ludźmi ideowymi, tylko że oni przez te 26 lat osiągnęli tyle co nic, więc nie dziwota, że chciano zmian. Poza tym te informacje uzyskałem od innego człowieka z związanego z tymi środowiskami. Nie wymyślam.
  • Odpowiedz
nie dziwota, że chciano zmian


@Primusek: młodzieńczy zapał, z motyką na słońce. Zmiany to tak łatwo powiedzieć, gorzej jak przyjdzie do ustalania kto co ma zrobić.
  • Odpowiedz
@Primusek: duży, bardzo duży, bo widzisz, „leśny dziadek” propozycje młodych przerabiał za swojej młodości i wiedział jaki będzie rezultat, młodzi forsowali pomysł i chcieli, żeby dziadek #!$%@?ł a dziadek nie widział sensu przerabiać tego samego po raz kolejny i stwierdzał, jak chcecie róbcie. A młodzi zaczynali na niego coraz większy bul dupy mieć, że paraliżuje działania. W dodatku zamiast sami zrobić (bo mogli), wtedy by się przejechali itd., to oni
  • Odpowiedz
@franekfm: No to jednak te dziadki były #!$%@?, bo pozwoliły sobie wejść na głowę młodym. Pamiętaj, że te dziadki miały władzę dłużej niż krócej. Nie wiem jak było, bo nigdy nie należałem do tych środowisk, ale jako ktoś to obserwuje z boku na to mi wygląda.
Zresztą KNP albo się rozpłynie w Kukizie, albo przestanie istnieć. Czyli #!$%@? z każdej strony.
Rozumiem, że można wykorzystać okazję, żeby dostać się do
  • Odpowiedz
pozwoliły sobie wejść na głowę młodym


@Primusek: właśnie nie pozwoliły i młodzi dostali bulu dupy i postanowili robić po swojemu i założyli KORWiNa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zresztą KNP albo się rozpłynie w Kukizie, albo przestanie istnieć. Czyli #!$%@? z każdej strony.

stwierdzam, że mało jeszcze rozumiesz na czym to wszystko
  • Odpowiedz