Wpis z mikrobloga

#virginmobile

Mam dość t-mobile i ich kosztownych abonamentów, chce się przenieść do VM i wybrać pakiet #dlamniesuper. Pytanie, jak doładuje za 49 zł czyli tyle ile ma mnie kosztować utrzymanie to muszę co miesiąc wpłacać za 49 zł by mi numer działał oraz jeśli wszystko jest "nielimitowane" to z czego schodzą te pieniądze?

Co to znaczy https://virginmobile.pl/jak-przeniesc-numer "Odwiedź swojego operatora i zarejestruj swój numer "
  • 22
@AppleDash: musisz mieć na koncie odpowiednią ilość pieniędzy żeby operator miał z czego pobrać kasę na następny miesiąc -te pakiety są samoodnawialne. ja korzystam z pakietu za 29zł.
żeby przenieść numer do innego operatora trzeba mieć zarejestrowany u dotychczasowego operatora (jak masz na kartę)
@pawelJG: aaa dobra zmieniło się trochę odkąd miałem telefon na kartę, wtedy to z kasy za doładowanie brało na rozmowy telefoniczne i sms'y a teraz jak wszystko nielimitowane to się ciekawiłem na co idą te pieniądze z doładowania.

a co się stanie jak nie wpłacę 49 zł za kolejny miesiąc?

@JahMuffin: już, wyjaśnione dzięki
@AppleDash: doładuj konto jakąś konkretną kwotą przez PayPala (dostaniesz w promocji 50% wartości doładowania gratis) i wykup "sześciopaka" (dodatkowe 10% zniżki). Zamiast 49 złotych za miesiąc zapłacisz niecałe 30.