Wpis z mikrobloga

@Jajcew: Nie Ty jeden :D My z bratem regularnie zakładaliśmy rękawice bokserskie :D W takiej pozycji jak na obrazku zmienialiśmy się raczej często :D ale pary z ust nikt nie puścił :D
  • Odpowiedz
@m4rj4n: no to już nic nie mówię, myślałem, że starszy i chciałem hehe, że niby on cię bije... ale cóż, żyjecie widocznie w rodzinie pełnej wzajemnego poszanowania czego nigdy nie było dane mi zaznać. ;_;
  • Odpowiedz
@Jajcew: @puszka5: Jak ja zacząłem wchodzić w okres dojrzewania, a starszy brat był już w trakcie i hormony buzowały, to przez pewien okres laliśmy się codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walka o pozycje była zacięta!

  • Odpowiedz
  • 39
@POL94: ja byłam taką młodszą siostrą i lepe w ucho dostałam nieraz, nawet mieliśmy z bratem sparingi :D tylko jak rodziców nie było w domu
  • Odpowiedz
@POL94: @Meyru: ja mam dwóch braci (jestem środkowa) i za dzieciaków to wyglądało mniej więcej tak, że starszy lał mnie, a ja prałam młodszego, dodatkowo mój starszy i młodszy brat lali się miedzy sobą;) Ile razy było tak, że ktoś kogoś drażnił dla sportu( ͡° ͜ʖ ͡°) albo pamiętam, jak w naszym domu pojawiło się pierwsze krzesło obrotowe, ale nie na kółkach tylko takie
  • Odpowiedz