Wpis z mikrobloga

@bitcoin: 3 lata 4 miesiące na wykopie, 11 obserwujących, taki login a je Cię pierwszy raz widzę tutaj a jestem już tu 8 miesięcy. Gdzie ty się podziewałeś przez ten czas? :)
Zadałeś bardzo dobre pytanie moim zdaniem ponieważ właśnie podział nagrody może i według mnie będzie punktem zwrotnym.
Uzupełniłbym to pytanie.
Kiedy zacznie się szaleństwo przed, po czy w punkcie podziału?
Ja mówię, że dużo przed.
@Pipcieo: do końca życia nie użyję już zwrotu "punk zwrotny" ;) fałszywcy! Mówi "nie dajcie się oszukać!" Tak nie dajcie się oszukać k...a! Oczywiście, że nie dadzą się oszukać bo przecież gdzież? Kobieta kłamała by? Na wymioty mnie zbiera jak widzę tych zdrajców Polski!!! Polacy nie dajcie się oszukać a wszystko wróci do normy i dzięki temu my wreszcie spokojnie będziemy mogli robić to co nam wychodzi najlepiej. KRAŚĆ!!!
Rudy dzisiaj
@pawlo74: @Pipcieo:
Zastanawiam się na ilę już rynek wycenił te nadchodzące wydarzenia. Trzeba sprawdzić, jak cena zachowała się podczas analogicznego zdarzenia w ostatnich latach, dla porównania.

W ciągu ostatnich 3 miesięcy, cena LTC wzrosła o ponad 200%. Podejrzewam, że m.in. właśnie z tego powodu. Ktoś już zaczął akumulować, przed zrzutem;).
Myślę, że pewne osoby mogą chcieć wywołać euforię na tym rynku, mówiąc, że cena po zmniejszeniu nagrody pójdzie proporcjonalnie, tj.